ReCuro logo

E-post

info@recuro.ee

Telefon

(+372) 56 011 990

Asukoht

Punane 18, Tallinn

Vaimse tervise õde

Millega tegeleb vaimse tervise õde?

Vaimse tervise õde on kliiniline spetsialist, kelle poole võid julgelt pöörduda, kui tunned vajadust nõu või toe järele. Ta on koolitatud hindama Sinu vaimse tervise seisundit, kasutades teaduspõhiseid meetodeid. Õde mõistab ja analüüsib terviseriske, võttes alati arvesse Sinu individuaalseid vajadusi. Lisaks teeb ta tihedat koostööd teiste vaimse tervise spetsialistidega, et tagada Sulle kõige sobivam ja personaalsem abi.

Kui mõtled, kust alustada, siis meie kliinikus võiksid esimesena kohtuda just õega. Koos vaatate üle võimalikud murekohad, kaardistate vajadused ning seate sammud edasiseks teekonnaks. Õde suunab Sind vajadusel õigete teenusteni, selgitab selgelt ja arusaadavalt raviprotsessi ning on Sulle toeks kogu teekonna vältel, pakkudes nõu ja informatsiooni erinevate sekkumiste kohta.

Ka Sinu lähedasele pakub õde meie kliinikus tuge. Kui tunned muret sõbra või pereliikme pärast, siis on õde suurepärane nõustaja, kes nõustab ja jagab praktilisi soovitusi, kuidas saaksid oma lähedast toetada.