ReCuro logo

E-post

Telefon

(+372) 56 011 990

Asukoht

Punane 18, Tallinn

Juhtimiscoaching

Mis on coaching?

Coaching on inspireeriv ja loominguline partnerlus, et toetada Sinu isiklikku ja ametialast kasvu ning toimetulekut muutustega. See ei ole nõustamine, vaid protsess, mis aitab Sul leida vajalikud ressursid oma potentsiaali realiseerimiseks.

Juhtimiscoaching keskendub juhtide ja juhtimisrollides olevate inimeste juhtimisoskuste ja -võimete arendamisele, et nad saavutaksid paremaid tulemusi ja tuleksid toime juhtimisalaste väljakutsetega.

Karjääricoaching aitab inimestel mõista oma karjäärivalikuid, arendada karjäärieesmärke ja luua tegevuskavasid nende eesmärkide saavutamiseks, olles kasulik nii karjäärimuutuste kui ka arengu ajal.

Heaolucoaching keskendub inimese üldisele heaolule, aidates neil luua tasakaalustatud ja tervislikku eluviisi, suurendada enesehooldust ja juhtida stressi, toetades seeläbi nende füüsilist, vaimset ja emotsionaalset heaolu.

Mida oodata coachingust?

Coachingu protsessi käigus julgustatakse Sind avastama enda potentsiaali. Coaching eeldab Sinult pühendumist ja vastutuse võtmist enesearengu eest, samas pakub coach tuge ja väljakutseid, et saaksid astuda välja mugavustsoonist ja seada uusi sihte. Coach on Sulle usaldusväärne partner, kes pakub konfidentsiaalset ja hinnanguvaba ruumi, et saaksid keskenduda lahenduste leidmisele ja tulevikule.

Coachingus keskendutakse positiivse ja toetava õhkkonna loomisele, mis soodustab avatust ja valmisolekut jagada oma mõtteid ja tundeid. Coachi eesmärk on olla efektiivne kuulaja, kes mõistab ja tunnistab klientide väljendatud murekohti ja küsimusi, aidates neil tuvastada enda tugevusi. Tõeline areng saavutatakse läbi koostöö, kus klient ja coach töötavad ühiselt eesmärkide saavutamise nimel. Coachi roll on toetada klienti, olles samal ajal avatud kliendi sisendile ja aktiivsele osalusele coaching-protsessis.

Vastavalt iga kliendi unikaalsetele vajadustele, täiendab coach oma meetodeid ja strateegiaid, et vastata Sinu eripäradele, mis võimaldab pakkuda Sulle kõige asjakohasemat ja mõjusamat tuge.